Newsello.pl

Zdrowie

Jak dbać o oczy? Kontrola wzroku

Jak dbać o oczy? Kontrola i ochrona wzroku

Zdrowie
czwartek, 03 sierpnia 2017, 16:56
O oczy trzeba dbać cały czas. Są jednak takie okresy w roku, gdy trzeba się o nie zatroszczyć bardziej niż zwykle. A gdy dochodzą do tego trapiące ten organ schorzenia i choroby, to tym więcej czasu i uwagi powinno się jego higienie poświęcać.
Calperos - nie pozwól okradać swoich kości!

Profilaktyka osteoporozy - nie pozwól okradać swoich kości!

Zdrowie
czwartek, 13 lipca 2017, 13:03
Za oknem świeci słońce, a ty myślisz już tylko o urlopie? Na pewno planujesz także jak zabezpieczyć dom, mieszkanie i wartościowe rzeczy przed ewentualną kradzieżą podczas Twojej nieobecności. A czy chronisz przed złodziejem swoje kości?
Letni dzień ze stwardnieniem rozsianym

Letni dzień ze stwardnieniem rozsianym

Zdrowie
poniedziałek, 03 lipca 2017, 09:52
Urlopy dają możliwość korzystania z aktywności na świeżym powietrzu czy łapania witaminy D ze słońca. Okazuje się jednak, że podczas tej uwielbianej przez większość z nas pory roku mogą nasilać się dolegliwości związane ze stwardnieniem rozsianym.
Witaminy i mikroskładniki najlepsze na lato

Witaminy i mikroskładniki najlepsze na lato

Zdrowie
poniedziałek, 03 lipca 2017, 09:45
Lato to okres, w którym pogoda zachęca do większej aktywności fizycznej, kąpieli słonecznych i spędzania czasu na świeżym powietrzu. Dobrym rozwiązaniem, by wesprzeć organizm w tych aktywnościach jest dieta bogata w owoce i warzywa.
Wesprzyj akcję charytatywną!

Wesprzyj akcję charytatywną we Wrocławiu!

Zdrowie
poniedziałek, 03 lipca 2017, 09:39
3 lipca odbędzie się zbiórka charytatywna organizowana przez wolontariuszy Grupy HASCO. Do akcji może przyłączyć się każdy Wrocławianin odwiedzając tego dnia Plac Solny.
Internet, intuicja, porady specjalistów - informacje o diecie

Internet, intuicja, porady specjalistów - informacje o diecie

Zdrowie
wtorek, 27 czerwca 2017, 10:51
Na kształt całodniowego menu często największy wpływ mają matki, które przygotowują posiłki dla całej rodziny. Z których źródeł informacji na temat zdrowego odżywiania polskie mamy korzystają najchętniej?