Newsello.pl

Forma

10 złotych zasad biegania zimą

10 złotych zasad biegania zimą

Forma
wtorek, 29 listopada 2016, 09:45
Na bieganie nie ma nieodpowiedniej pogody, dlatego trenować możemy z powodzeniem również zimą. Tym bardziej że jest to sport wytrzymałościowy, który powoduje, że ciało człowieka wytwarza energię cieplną.
Jak zmotywować się do ćwiczeń?

Motywacja do ćwiczeń – skończ z wymówkami!

Forma
poniedziałek, 03 października 2016, 13:45
„Od jutra zacznę ćwiczyć” – to hasło pada z ust większości osób, które chcą skończyć ze swoimi złymi nawykami i rozpocząć walkę o wymarzoną sylwetkę i zdrowie. Jak jednak przejść od słów do czynów?
Znajdź w sobie motywację!

Motywacja do ćwiczeń i sportu - znajdź ją!

Forma
piątek, 23 września 2016, 14:24
Zdarza się to niemal każdemu. Są takie dni, kiedy za nic w świecie nie chce nam się iść na trening – rezygnujemy z jednego, potem kolejnego.
Drinki witaminowe TIGER

Drinki witaminowe TIGER - nowość

Forma
poniedziałek, 19 września 2016, 13:37
Trzy witaminowe drinki to odpowiedź marki na potrzeby konsumentów. Wszyscy, którzy żyją szybko, aktywnie i jednocześnie troszczą się o swoje zdrowie, mają wreszcie 100% wsparcia!
Magnolia zajęcia na świeżym powietrzu

Jesień pod znakiem aktywności we Wrocławiu

Forma
piątek, 09 września 2016, 13:04
Od 13 września Magnolia Park zaprosi mieszkańców Wrocławia na bezpłatne ćwiczenia na świeżym powietrzu. Zajęcia odbędą się trzy razy w tygodniu. Wstęp wolny.
Wszyscy chcemy być szczupli

Wszyscy chcemy być szczupli

Forma
piątek, 02 września 2016, 13:26
Takie są obowiązujące kanony piękna. Niemalże na całym świecie, szczupłe osoby są uznawane po prostu za dużo bardziej atrakcyjne, jeśli weźmiemy pod uwagę ich wygląd zewnętrzny.
Joga na Pergoli

Trening jogi na wrocławskiej Pergoli

Forma
piątek, 12 sierpnia 2016, 15:37
Jeśli lubisz aktywnie spędzać czas, a do tego nie masz planów na na nadchodzący weekend, zajrzyj koniecznie 14 sierpnia na Pergolę przy Hali Stulecia. Już po raz piąty odbędą się zajęcia w ramach projektu „Fitness na Pergoli”.