Newsello.pl

Forma

Sposoby na smukłą sylwetkę na lato

Sposoby na smukłą sylwetkę na lato

Forma
czwartek, 30 czerwca 2016, 14:27
W oczekiwaniu na upragnione wakacje, staramy się zadbać o figurę. Motywuje nas perspektywa wyjazdu, odzież odkrywająca większe partie ciała oraz gubiący kilogramy znajomi.
Dieta

Przepis na zdrowie - dieta wzbogacona o zielone koktajle

Forma
poniedziałek, 27 czerwca 2016, 14:45
W okresie letnim dzięki różnorodności warzyw i owoców sezonowych, mamy okazję odkrywać niezwykłe smaki. Dziesięć tysięcy kubków smakowych oraz blisko 150 receptorów na każdym z nich zapewniają nam przyjemność z jedzenia.
Dlaczego warto biegać i jak uniknąć kontuzji?

Dlaczego warto biegać i jak uniknąć kontuzji?

Forma
czwartek, 09 czerwca 2016, 15:29
Silnie uzależnia, według naukowców podobnie do substancji psychoaktywnych. Bez obaw - bieganie to wciąż jeden z najzdrowszych nałogów na świecie.
Nawyki żywieniowe

Walcz ze swoimi nawykami, aby stracić kilogramy

Forma
środa, 18 maja 2016, 12:24
Muszę schudnąć – po tym postanowieniu zaczynamy skupiać się na walce z kilogramami. Wchodzimy na wagę nawet dwa razy dziennie. Z czasem okazuje się jednak, że spadek masy ciała nie oznacza wygranej walki. Dlaczego?
Dni Fit&Beauty

Targi Fit&Beauty w Krakowie

Forma
czwartek, 12 maja 2016, 12:43
Już w najbliższy weekend 14-15 maja 2016 roku w Centrum Kongresowym ICE odbędą się Dni Fit&Beauty. Zgromadzą one w stolicy małopolski blisko 20 tysięcy miłośników aktywnego stylu życia.
Fitness

Poznaj 5 sposobów na zbudowanie formy na lato

Forma
czwartek, 28 kwietnia 2016, 15:00
Do wakacji pozostało już tylko niespełna 3 miesiące. To najwyższa pora, aby zdążyć poprawić swoją sylwetkę przed sezonem urlopowym.
Weekendowa regeneracja

Sposoby na weekendową regenerację

Forma
środa, 06 kwietnia 2016, 12:36
Życie w biegu, ogromna ilość obowiązków zarówno w pracy, jak i w domu to bezpośrednie powody przemęczenia. Jeśli odczuwasz brak energii do działania, osłabienie, czy częste zmiany nastrojów – to znak, że czas na odpoczynek.
Wróć do formy wiosną

Wróć do formy wiosną!

Forma
poniedziałek, 04 kwietnia 2016, 10:07
W końcu mamy wiosnę – najwyższa pora na powrót do formy! Odkładamy na bok wymówki o braku czasu i budzimy organizm z zimowego snu. Nie obejdzie się bez dobrego rozplanowania treningów i porządnej diety.
Sposoby na wiosenne przesilenie

Skuteczne sposoby na wiosenne przesilenie

Forma
piątek, 25 marca 2016, 10:43
Jeśli odczuwasz przemęczenie, senność, masz problemy z koncentracją, a motywacja do pracy spadła poniżej średniej, a do tego po prostu źle się czujesz – mogło dopaść cię tzw. przesilenie wiosenne.
Ewa Chodakowska

Rozpocznij wiosnę z Ewą Chodakowską i adidas!

Forma
wtorek, 22 marca 2016, 11:00
Wyzwanie #lubieponiedzialki powoli dobiega końca. Po siedmiu tygodniach ciężkiej pracy z Ewą Chodakowską i adidas możesz być z siebie dumna. Ale nie spoczywaj na laurach.