Newsello.pl

Forma

Główne grzechy podczas odchudzania

Główne grzechy podczas odchudzania

Forma
czwartek, 11 sierpnia 2016, 15:45
Dieta kapuściana, białkowa, owocowa, Dukana, kopenhaska, to tylko niektóre z diet „cud”, które mają sprawić, że w szybkim tempie osiągniemy wymarzoną sylwetkę.
Dieta po wakacjach

Powrót do formy po wakacjach - jak szybko zrzucić kilogramy?

Forma
czwartek, 04 sierpnia 2016, 15:47
Wakacyjne przysmaki połączone z typową dla tego okresu mniejszą aktywnością fizyczną i większym przyzwoleniem na odstępstwa w diecie mogą sprawić, że z urlopu, poza piękną opalenizną, przywieziemy również dodatkowe kilogramy.
Czy lampy w salonach manicure są bezpieczne?

Czy lampy w salonach manicure są bezpieczne?

Forma
czwartek, 04 sierpnia 2016, 15:08
Dbając o skórę, nie powinnyśmy zapominać o naszych dłoniach, które bardzo często narażone są na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych, w tym promieniowania. Czy lampy znajdujące się w salonach kosmetycznych działają na nas równie negatywnie?
Aktywność latem

Aktywność fizyczna latem dla osób z wadami wzroku

Forma
czwartek, 21 lipca 2016, 12:58
Letnia aura, dłuższe dni, a także perspektywa założenia kąpielówek czy bikini skłania wiele osób do podjęcia treningów. Czasem jest to rekreacja w postaci wypoczynkowych przejażdżek na rowerze i joggingu, a czasem początek prawdziwej, sportowej przygody.
Odchudzanie latem

Lato najlepszym czasem na odchudzanie!

Forma
środa, 20 lipca 2016, 14:21
Zawsze warto zmienić swoje nawyki żywieniowe i dążyć do zdrowszego trybu życia. Lato i wakacje szczególnie sprzyjają takim postanowieniom. Dowiedz się, dlaczego!
Kulturystyka w zaawansowanym wieku

Kulturystyka w zaawansowanym wieku

Forma
piątek, 08 lipca 2016, 15:09
Jeśli uważasz, że prawdziwe życie rozpoczyna się po 50, 60 lub nawet wyżej, to zdecyduj się na przeczytanie tego artykuły dotyczącego treningu na siłowni dla seniora.