Newsello.pl

Forma

Główne grzechy podczas odchudzania

Główne grzechy podczas odchudzania

Forma
czwartek, 11 sierpnia 2016, 15:45
Dieta kapuściana, białkowa, owocowa, Dukana, kopenhaska, to tylko niektóre z diet „cud”, które mają sprawić, że w szybkim tempie osiągniemy wymarzoną sylwetkę.
Dieta po wakacjach

Powrót do formy po wakacjach - jak szybko zrzucić kilogramy?

Forma
czwartek, 04 sierpnia 2016, 15:47
Wakacyjne przysmaki połączone z typową dla tego okresu mniejszą aktywnością fizyczną i większym przyzwoleniem na odstępstwa w diecie mogą sprawić, że z urlopu, poza piękną opalenizną, przywieziemy również dodatkowe kilogramy.
Czy lampy w salonach manicure są bezpieczne?

Czy lampy w salonach manicure są bezpieczne?

Forma
czwartek, 04 sierpnia 2016, 15:08
Dbając o skórę, nie powinnyśmy zapominać o naszych dłoniach, które bardzo często narażone są na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych, w tym promieniowania. Czy lampy znajdujące się w salonach kosmetycznych działają na nas równie negatywnie?
Aktywność latem

Aktywność fizyczna latem dla osób z wadami wzroku

Forma
czwartek, 21 lipca 2016, 12:58
Letnia aura, dłuższe dni, a także perspektywa założenia kąpielówek czy bikini skłania wiele osób do podjęcia treningów. Czasem jest to rekreacja w postaci wypoczynkowych przejażdżek na rowerze i joggingu, a czasem początek prawdziwej, sportowej przygody.
Odchudzanie latem

Lato najlepszym czasem na odchudzanie!

Forma
środa, 20 lipca 2016, 14:21
Zawsze warto zmienić swoje nawyki żywieniowe i dążyć do zdrowszego trybu życia. Lato i wakacje szczególnie sprzyjają takim postanowieniom. Dowiedz się, dlaczego!
Kulturystyka w zaawansowanym wieku

Kulturystyka w zaawansowanym wieku

Forma
piątek, 08 lipca 2016, 15:09
Jeśli uważasz, że prawdziwe życie rozpoczyna się po 50, 60 lub nawet wyżej, to zdecyduj się na przeczytanie tego artykuły dotyczącego treningu na siłowni dla seniora.
Sposoby na smukłą sylwetkę na lato

Sposoby na smukłą sylwetkę na lato

Forma
czwartek, 30 czerwca 2016, 14:27
W oczekiwaniu na upragnione wakacje, staramy się zadbać o figurę. Motywuje nas perspektywa wyjazdu, odzież odkrywająca większe partie ciała oraz gubiący kilogramy znajomi.