Newsello.pl

Rozpocznij wiosnę z Ewą Chodakowską i adidas!

Wyzwanie #lubieponiedzialki powoli dobiega końca. Po siedmiu tygodniach ciężkiej pracy z Ewą Chodakowską i adidas możesz być z siebie dumna. Ale nie spoczywaj na laurach.
Ewa Chodakowska
Ewa Chodakowska

Zima już za nami, ale nie odpuszczaj. Na profilach Ewy i adidas codziennie znajdziesz świeżą dawkę motywacji.

Z okazji rozpoczynającej się wiosny wyznacz sobie kolejne cele. Dbanie o siebie nie powinno być projektem sezonowym, ale całorocznym. Zdrowy i aktywny tryb życia to sposób na życie, a nie tylko na zgubienie kilku zbędnych kilogramów.

Na początek zbojkotuj windy i ruchome schody. Po tylu aktywnych tygodniach wbiegnięcie na ostatnie piętro twojego biurowca czy bloku nie powinno sprawić ci najmniejszego problemu. Do dzieła!

To również ostatnia szansa, żeby wziąć udział w konkursie i wygrać wyjątkowe buty. Zrób sobie zdjęcie podczas tego wyzwania, użyj hashtagów i dostań parę Pure BOOST X. Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz na facebooku Ewy Chodakowskiej.

Więcej informacji znajdziesz na kanałach społecznościowych adidas i Ewy:
FB: @ewachodakowska @adidasWomen
Instagram: @chodakowskaewa @adidas_pl

#lubieponiedzialki #pureboostx

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Rola wody w życiu sportowca [fot. Fotolia.pl/Materiały Partnera]

Rola wody w życiu sportowca

Forma
piątek, 25 maja 2018, 13:56
Odpowiednie nawodnienie jest niezbędne dla poprawnego funkcjonowania organizmu człowieka. Dowiedz się, dlaczego woda jest taka istotna, oraz czemu osoby aktywne fizycznie powinny w szczególności zawsze o niej pamiętać!
Zbędne kilogramy po świętach? SOS!

Zbędne kilogramy po świętach? SOS!

Forma
piątek, 05 stycznia 2018, 15:49
Tuż po świątecznych uniesieniach jest Sylwester i karnawał. Istnieje spore ryzyko, że nie wciśniemy się w wybraną na tę okazję suknie z cekinami. Nie chcemy Cię zachęcać do katorżniczych detoksów, ale warto byś wiedziała, że można temu zaradzić.

Zobacz również