Newsello.pl

Jesień pod znakiem aktywności we Wrocławiu

Od 13 września Magnolia Park zaprosi mieszkańców Wrocławia na bezpłatne ćwiczenia na świeżym powietrzu. Zajęcia odbędą się trzy razy w tygodniu. Wstęp wolny.
Magnolia zajęcia na świeżym powietrzu
Magnolia zajęcia na świeżym powietrzu

Najbliższe tygodnie w Magnolia Park upłyną pod znakiem zdrowia i aktywności fizycznej. Od 13 września do końca października, trzy razy w tygodniu, trenerzy Jatomi Fitness poprowadzą zajęcia na świeżym powietrzu. Ćwiczenia odbędą się na zewnętrznym boisku wielofunkcyjnym, w pobliżu fontann od strony ulicy Legnickiej. Każdy dzień upłynie pod znakiem innej aktywności.

We wtorki o 17.00 odbędą się zajęcia Fit Girls, skierowane do wszystkich kobiet, bez względu na wiek. Spalają zbędną tkankę tłuszczową, poprawiają kondycję, kształtują sylwetkę, a przy tym poprawiają nastrój. Czwartki będą dniem stretchingu, który rozpocznie się o godzinie 17.30. Zestaw ćwiczeń polega na rozciąganiu mięśni, celem ich uelastycznienia. W niedziele o godzinie 11.00 klienci Magnolia Park zostaną zaproszeni na trening obwodowy - serie aktywności na wszystkie partie ciała modelują sylwetkę i wzmacniają wytrzymałość.

- Nieprzerwanie promujemy zdrowy tryb życia. W Magnolia Park można poćwiczyć w centrum Jatomi Fitness, a także potrenować w bezpłatnej strefie do Street Workoutu lub pograć na boisku koszykarsko-siatkarsko-tenisowym. Jesteśmy jedyną galerią handlową we Wrocławiu, która daje taką możliwość – mówi Tomasz Waszkiewicz, dyrektor Magnolia Park.

Magnolia Park to również liczne marki, które są synonimem aktywności fizycznej, między innymi pierwszy na Dolnym Śląsku Decimas, a także największy salon Nike. Ofertę sportową uzupełniają Decathlon, 4F, Adidas, Intersport, New Balance, Pafoscan Sport, Reebok, Sizeer, Hobby4Men.com, Jack Wolfskin, The North Face.

W największej galerii handlowej na Dolnym Śląsku działa około 250 sklepów, punktów usługowych, kawiarni i restauracji. Klienci mają do dyspozycji 3,5 tys. darmowych miejsc parkingowych.

Ćwiczenia na świeżym powietrzu z trenerami Jatomi Fitness:

Wtorki – 17.00: Fit Girls
Czwartki – 17.30: Stretching
Niedziela – 11.00: Trening obwodowy
Magnolia Park, boisko wielofunkcyjne
Wstęp wolny – zapraszamy!

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Rola wody w życiu sportowca [fot. Fotolia.pl/Materiały Partnera]

Rola wody w życiu sportowca

Forma
piątek, 25 maja 2018, 13:56
Odpowiednie nawodnienie jest niezbędne dla poprawnego funkcjonowania organizmu człowieka. Dowiedz się, dlaczego woda jest taka istotna, oraz czemu osoby aktywne fizycznie powinny w szczególności zawsze o niej pamiętać!
Zbędne kilogramy po świętach? SOS!

Zbędne kilogramy po świętach? SOS!

Forma
piątek, 05 stycznia 2018, 15:49
Tuż po świątecznych uniesieniach jest Sylwester i karnawał. Istnieje spore ryzyko, że nie wciśniemy się w wybraną na tę okazję suknie z cekinami. Nie chcemy Cię zachęcać do katorżniczych detoksów, ale warto byś wiedziała, że można temu zaradzić.

Zobacz również