Newsello.pl

Pierwsze wrocławskie CityFit zaprasza na dni otwarte

Już o północy z 7 na 8 kwietnia nastąpi otwarcie pierwszego we Wrocławiu klubu fitness polskiej sieci CityFit.
Pierwsze wrocławskie CityFit zaprasza na dni otwarte
Pierwsze wrocławskie CityFit zaprasza na dni otwarte

Zlokalizowany w centrum miasta (ul. Szewska 3A) klub wyróżniać się będzie nowoczesnym sprzętem, atrakcyjną ceną karnetów oraz dostępnością 24h/dobę bez konieczności podpisywania długoterminowych umów. Klub można obejrzeć podczas trwających od 3 kwietnia dni otwartych.

NOWOCZESNY, DOSTĘPNY
Klub zlokalizowany na terenie Starego Miasta, przy ulicy Szewskiej 3A i zajmuje powierzchnię aż 1900 mkw. Nowocześnie zaaranżowana, dwupoziomowa przestrzeń treningowa wyposażona została w prestiżowy sprzęt TechnoGym oraz akcesoria Escape Fitness. Znajdziemy tu 11 stref aktywności, wśród których znajdują się sala fitness, strefa cardio, strefa wolnych ciężarów, strefa sztuk walki, strefa cross functional oraz nowość w CityFit: strefa relaksu, w której będzie można odpocząć po treningu. Klubowicze mogą korzystać również ze strefy fit test wyposażonej w urządzenia do kompleksowych pomiarów ciała i monitorowania postępów. Jednym z nich jest innowacyjny FitQuest, na którym można sprawdzić poziom fitnessowego IQ.

Sieć CityFit stawia na pełną dostępność: wszystkie kluby czynne są 24h/dobę, 7 dni w tygodniu, a klubowicze nie muszą pamiętać o kartach klubowych, gdyż wchodzą… na wzór odcisku palca. Bezpośrednio przy klubie zlokalizowany jest parking na 380 miejsc.

Z PRZYJEMNOŚCIĄ, BEZ ZOBOWIĄZAŃ
Osoby decydujące się na zakup członkostwa w trakcie trwającej do 7 kwietnia przedsprzedaży, nie tylko nie zapłacą wpisowego, ale również zyskają wyjątkowo atrakcyjne ceny karnetów. Koszt korzystania z CityFit Wrocław Stare Miasto w ofercie przedsprzedażowej to: 29 złotych miesięcznie przez pierwsze 3 miesiące i 39 zł miesięcznie przez wszystkie kolejne (z gwarancją niezmienności tej ceny przez cały czas korzystania).

Co ważne, klub nie wymaga długoterminowych umów, a członkostwo możemy w każdej chwili zawiesić (np. na czas wyjazdów wakacyjnych).

Od 3 do 7 kwietnia w godzinach 13.00 – 21.00 klub organizuje dni otwarte, podczas których można obejrzeć wnętrza, porozmawiać z trenerami oraz przede wszystkim zapisać na preferencyjnych przedsprzedażowych warunkach.  

- Niezależnie od tego czy ćwiczycie regularnie, mieliście dłuższą przerwę czy też będzie to wasza pierwsza przygoda z fitnessem, gorąco zapraszam do CityFit. Nasza sieć słynie z doskonałej atmosfery i również we Wrocławiu zadbamy o to, aby klub stał się miejscem, do którego będziecie przychodzić z przyjemnością. Otwieramy o północy z 7 na 8 kwietnia. Bądźcie wtedy z nami, bo dla pierwszych klubowiczów przygotowaliśmy specjalne upominki. – mówi Ilona Wilk, manager klubu.

Klub na wrocławskim Starym Mieście będzie 10. klubem CityFit w Polsce. Już jesienią sieć pojawi się również w galerii Wroclavia.

Lokalizacja: Wrocław Stare Miasto, ul. Szewska 3A
Oficjalne otwarcie klubu: o północy 7/8 kwietnia 2017
Dni otwarte: 3-7 kwietnia 2017 w godzinach 13:00-21:00
Oferta przedsprzedażowa (do 7 kwietnia): wpisowe 0 zł, karnet: 29 PLN/m-c przez pierwsze 3 miesiące, następnie 39 PLN/m-c (z gwarancją niezmienności ceny przez cały okres członkostwa)

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Rola wody w życiu sportowca [fot. Fotolia.pl/Materiały Partnera]

Rola wody w życiu sportowca

Forma
piątek, 25 maja 2018, 13:56
Odpowiednie nawodnienie jest niezbędne dla poprawnego funkcjonowania organizmu człowieka. Dowiedz się, dlaczego woda jest taka istotna, oraz czemu osoby aktywne fizycznie powinny w szczególności zawsze o niej pamiętać!
Zbędne kilogramy po świętach? SOS!

Zbędne kilogramy po świętach? SOS!

Forma
piątek, 05 stycznia 2018, 15:49
Tuż po świątecznych uniesieniach jest Sylwester i karnawał. Istnieje spore ryzyko, że nie wciśniemy się w wybraną na tę okazję suknie z cekinami. Nie chcemy Cię zachęcać do katorżniczych detoksów, ale warto byś wiedziała, że można temu zaradzić.

Zobacz również