Newsello.pl

Zdrowie

Shake z Cykoriadą

Oczyszczanie organizmu z Cykoriadą

Zdrowie
piątek, 26 lutego 2016, 10:57
Prawidłową i stabilną wagę osiągniemy wyłącznie poprzez zbilansowane posiłki oraz ruch. Podstawą dostarczenia organizmowi energii na cały dzień jest pożywne śniadanie, jak na przykład owocowy, zdrowy shake.
Owoc gujawy

Co warto wiedzieć o gujawie i jej zdrowotnych właściwościach?

Zdrowie
piątek, 26 lutego 2016, 09:03
Z uwagi na krótki okres przechowywania, owoce gujawy nie są w naszym kraju powszechnie dostępne – a szkoda, ponieważ wykazuje ona liczne właściwości antyseptyczne, bakteriobójcze, łagodzące, a także odchudzające.
lek. stom. Dorota i Przemysław Stankowscy

Wybity ząb – jak postępować?

Zdrowie
środa, 24 lutego 2016, 10:46
Wybiłeś sobie ząb? Bez paniki! Jeśli zachowasz zimną krew i będziesz postępować zgodnie z zasadami, ząb z powrotem trafi na swoje miejsce. Magia? Niekoniecznie.
Zabiegi na bazie ziół

Herbal trend w SPA, czyli zabiegi na bazie ziół

Zdrowie
środa, 17 lutego 2016, 13:32
Rosnąca liczba obiektów SPA wymaga od ich twórców coraz bardziej kreatywnego podejścia do oferowanych zabiegów, wyszukanej atmosfery, pasującej do charakteru wnętrza, a przede wszystkim motywu przewodniego, który będzie wpisany w filozofię danego miejsca.
Jak zapobiec sezonowemu wypadaniu włosów?

Jak zapobiec sezonowemu wypadaniu włosów?

Zdrowie
wtorek, 16 lutego 2016, 12:34
Gęste i mocne włosy to prawdziwa ozdoba – dodają urody i pewności siebie. Ich wygląd wiele mówi o naszym zdrowiu. Czasem jednak może dojść do okresowego pogorszenia kondycji włosów i ich wypadania. Na szczęście w prosty sposób można temu zaradzić.
Dorota Czaja

Czyste ręce i coś więcej

Zdrowie
poniedziałek, 18 stycznia 2016, 12:39
Studenci potrafią wiele. Udowodnili to nie raz. Akcje jak Szlachetna Paczka, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy pełne są zaangażowania żaków.
Lek. dent. Monika Stachowicz

Źle sypiasz? Udaj się do stomatologa

Zdrowie
środa, 13 stycznia 2016, 10:56
Sen dodaje energii ciału i odświeża umysł, zaś jego braki stopniowo wycieńczają organizm i zmniejszają naszą wydolność oraz odporność.