Newsello.pl

Zdrowie i uroda

fot. pixabay.com

Usługi tradycyjnej medycyny chińskiej

Zdrowie
poniedziałek, 07 grudnia 2015, 11:21
Medycyna chińska w Polsce dopiero zaczyna zyskiwać swoich zwolenników, w Chinach stoi na równi z medycyną zachodnią i z jej usług można korzystać prawie w każdym szpitalu. Kto korzysta z oferty dostępnej na rynku polskim?
fot. ip

5 zasad jak odpocząć i celebrować święta

Zdrowie
poniedziałek, 07 grudnia 2015, 10:15
Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas, który warto spędzić w spokoju domowego ogniska. W ferworze przedświątecznych przygotowań rzadko możemy odpocząć, czego efektem jest zmęczenie podczas wigilijnej kolacji. Jak tego uniknąć?
fot. ip

Urodowe odliczanie do świąt

Uroda
piątek, 04 grudnia 2015, 13:20
W cztery tygodnie możesz kompleksowo zadbać o urodę. Zgubisz zbędne kilogramy, przywrócisz skórze młodzieńczy wygląd, a zębom naturalną biel. Które kuracje warto wpisać do przedświątecznego kalendarza?
fot. ip

Współpraca dla dobra pacjentów

Zdrowie
piątek, 04 grudnia 2015, 12:33
Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu podjęła współpracę z Podmiotem Leczniczym Copernicus, by jeszcze skuteczniej rehabilitować pacjentów.
fot. ip

Bogactwo tkwi w orzechu

Uroda
piątek, 04 grudnia 2015, 11:41
Dużymi krokami zbliżają się święta. Wiele wokół nas smakołyków, które są z nimi kojarzone. Między innymi orzechy. Ilość ich odmian jest przeogromna, jest więc w czym wybierać, by znaleźć jakiś smak dla siebie.
fot. ip

Wyzwanie Sylwester - sylwetka idealna

Forma
piątek, 04 grudnia 2015, 10:50
Sylwester to jedna z tych okazji, na które czekamy cały rok. W noc sylwestrową chcemy zachwycać fryzurą, kreacją, sylwetką. Jak dobrze wykorzystać ostatni miesiąc do sylwestra?
fot. ip

Zdążyć przed północą – top 4 zabiegi

Uroda
piątek, 04 grudnia 2015, 10:41
Każda kobieta pragnie być piękna. Szczególnie podczas wyjątkowych okazji. Jeśli chcemy wyglądać dobrze podczas balu sylwestrowego, warto pomyśleć o pielęgnacji i regeneracji skóry nieco wcześniej.
fot. pixabay.com

CUKRZYCY mówimy NIE!

Zdrowie
czwartek, 03 grudnia 2015, 08:56
Nie wszyscy zdajemy sobie sprawę, że każdego człowieka może dotknąć ta choroba