Newsello.pl

Zainwestuj w siebie! Zadbaj o swoją urodę i zdrowie

Z roku na rok rośnie zainteresowanie Polaków dobrym wyglądem i zdrowym trybem życia. Zadbane ciało, właściwa dieta i zdobywanie nowych umiejętności stały się powodem do dumy, na który nie szczędzimy pieniędzy.
Zainwestuj w siebie
Zainwestuj w siebie

Najbardziej zadbane miasto w Polsce? Groupon sprawdził, mieszkańcy których miast najbardziej dbają o swoją dietę, urodę i zdrowie.

Groupon przeanalizował dane sprzedażowe za ostatni rok, sprawdzając, mieszkańcy których miast najbardziej inwestują w siebie. Z szerokiego wachlarza ofert przyjrzano się takim kategoriom jak: cateringi dietetyczne, fitness, usługi kosmetyczne i zdrowie.

- Wśród naszych klientów, obserwujemy coraz większą potrzebę dbania o siebie, a w szczególności o swoje zdrowie i urodę. Przekłada się to na rosnące inwestycje w różnorodne zabiegi, zajęcia fizyczne, dietę czy naukę nowych umiejętności. Tym bardziej jesteśmy dumni z oferty kampanii „Zainwestuj w siebie”, gdzie proponujemy niemal 2000 różnorodnych ofert: kursów edukacyjnych, salonów urody, day spa, cateringów dietetycznych czy zabiegów medycznych. Dzięki tak bogatej ofercie, Groupon daje możliwość zadbania o siebie od stóp do głów w rozsądnych cenach - powiedział Piotr Haładus – szef Groupon Local w Polsce.

W pierwszej trójce* znalazły się największe ośrodki miejskie kraju, jednak mniejsze miejscowości wcale nie zostały w tyle:

1. Warszawa
2. Kraków
3. Poznań
4. Trójmiasto
5. Łódź
6. Częstochowa

Fit Warszawa i Śląsk
Szalone tempo życia w stolicy kraju niesie za sobą potrzebę inwestycji w zdrową dietę, na którą zwykle brakuje czasu. Najwięcej ofert cateringu dietetycznego zakupili właśnie zabiegani mieszkańcy Warszawy, ceniący sobie dostawę zbilansowanych posiłków pod same drzwi. Z kolei Ślązacy postawili na regularny wysiłek sportowy, kupując najwięcej karnetów fitness.

Zadbany Wrocław i Kraków
Najbardziej zadbaną skórą twarzy mogą pochwalić się Wrocławianie. Według danych Groupon kupili oni największą liczbę pakietów kosmetycznych i zabiegów na twarz, wartą niemal 5 milionów złotych. Na zadbane dłonie i zdrowe zęby postawił Kraków, inwestując w ostatnim roku w zabiegi manicure oraz czyszczenia zębów.

Poznań tryska zdrowiem
Zwykle oszczędni Poznaniacy nie szczędzą pieniędzy na swoje zdrowie. To wśród mieszkańców tego miasta najpopularniejsze okazały się: rezonans magnetyczny, masaże lecznice czy terapie kręgosłupa – wydali na nie prawie 10 milionów złotych. Poznań plasuje się w czołówce, również w kwestii zabiegów wellness. Przez ostatni rok wydano tu najwięcej, bo aż kilkanaście milionów złotych, na zabiegi relaksująco – upiększające.

Podczas kampanii „Zainwestuj w siebie” Groupon proponuje klientom różnorodne oferty z kategorii zdrowie, uroda, sport czy edukacja. - Pragniemy dać klientom możliwość zainwestowania w siebie, nie tylko od święta, ale przede wszystkim na co dzień – mówi Piotr Haładus.

W terminie 2-20 września na klientów czekają dodatkowe przeceny na popularne usługi. Aby zobaczyć całą kolekcję „Zainwestuj w siebie” odwiedź: groupon.pl/occasion/zainwestuj-w-siebie


*na podstawie wyników sprzedaży Groupon za okres 1.08.2015-1.08.2016

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Perfumy Malinowe

Wiosenne perfumy z malinami

Inne
środa, 24 lutego 2021, 13:30
Każda pora roku jest na swój sposób piękna, ale to wiosna ma w sobie mnóstwo uroku, delikatności, słodyczy i pięknych zapachów.

Zobacz również