Newsello.pl

Uroda

Zabiegi medycyny estetycznej a lato

Zabiegi medycyny estetycznej a lato

Uroda
poniedziałek, 24 lipca 2017, 14:46
Latem nie wskazane jest wykonywanie wszystkich zabiegów medycyny estetycznej, a to za sprawą występowania mocnego promieniowania słonecznego, którego działanie wiąże się z ryzykiem powstawania przebarwień i zaburzeń gojenia.
Superhity na lato od AVON

Wakacyjne niezbędniki od AVON

Uroda
czwartek, 20 lipca 2017, 13:56
W końcu mamy prawdziwe lato! Wystartował też sezon na wakacyjne wyjazdy! Na fali gorąca i słonecznej pogody wyruszamy więc w podróże bliskie i dalekie.
Witamina C jako istotny składnik letnich kosmetyków

Witamina C jako ważny składnik kosmetyków na lato

Uroda
poniedziałek, 17 lipca 2017, 15:12
Wokół witaminy C w kosmetyce narosło wiele mitów. Dotyczą głównie jej negatywnego oddziaływania na skórę w trakcie lata. Tymczasem ta popularna, lecz niedoceniana substancja chroni naszą twarz i ciało przed wieloma zagrożeniami związanymi z tą porą roku.
NIVEA dzieli się pielęgnacją!

NIVEA dzieli się pielęgnacją!

Uroda
wtorek, 27 czerwca 2017, 16:51
W tym roku NIVEA pojawi się na Open’er Festivalu! Marka otworzy relaksująco-energetyzującą strefę dla wszystkich festiwalowiczów dostępną od 28 czerwca do 1 lipca. Na gości strefy CARING IS SHARING czekać będą niesamowite atrakcje!
Bodyforming czyli modelowanie ciała

Bodyforming czyli modelowanie ciała

Uroda
wtorek, 27 czerwca 2017, 10:50
Kształtowanie ciała zazwyczaj kojarzy się nam z pozbywaniem się zbędnego tłuszczu. Natomiast, aby uzyskać piękną sylwetkę nie tylko o to chodzi.
Nowe bezpłatne usługi pielęgnacyjne w drogerii Sephora

Bezpłatne usługi pielęgnacyjne w Sephora

Uroda
piątek, 09 czerwca 2017, 16:06
Odwiedź perfumerię Sephora w czerwcu i poznaj zupełnie nową usługę - Skincare Express. Podczas 15-minutowej konsultacji wspólnie z ekspertami partnerskich marek, odkryjesz tajemnice perfekcyjnej pielęgnacji.
Piękny uśmiech - dla kogo aparat ortodontyczny?

Nowoczesna ortodoncja - sposób na piękny uśmiech

Uroda
piątek, 09 czerwca 2017, 09:57
Głównym narzędziem w leczeniu wad zgryzu jest aparat ortodontyczny. To on wywołuje odpowiednie siły, które powodują, że zęby zaczynają się ustawiać w prawidłowy sposób. Nowoczesna ortodoncja dysponuje wieloma rodzajami aparatów ortodontycznych.