Newsello.pl

NIVEA dzieli się pielęgnacją!

W tym roku NIVEA pojawi się na Open’er Festivalu! Marka otworzy relaksująco-energetyzującą strefę dla wszystkich festiwalowiczów dostępną od 28 czerwca do 1 lipca. Na gości strefy CARING IS SHARING czekać będą niesamowite atrakcje!
NIVEA dzieli się pielęgnacją!
NIVEA dzieli się pielęgnacją!

- W naszej strefie chcemy zadbać przede wszystkim o dobre samopoczucie uczestników festiwalu – dlatego zapewnimy im zaprojektowaną specjalnie na potrzeby festiwalu strefę pielęgnacji ciała, gdzie będą mogli zadbać o swoją skórę, włosy, odświeżyć się, a nawet zrelaksować w leżakowej strefie chill-out’u. Oprócz tego dla festiwalowiczów przewidzieliśmy wyjątkowe stylizacyjne aktywności – mówi Olga Kudryk, menadżer projektu. NIVEA przygotowała różnorodne warsztaty: stylizowania fryzur, przerabiania koszulek w duchu odświeżania stylu, personalizowania i dekorowania opakowań kosmetyków NIVEA.

Nie zabraknie zwariowanych i widowiskowych konkursów! W duchu CARING IS SHARING NIVEA rozda 10 tysięcy festiwalowych zestawów z próbkami zmysłowych olejków w balsamie do pielęgnacji ciała oraz kosmetykami do mlecznej regeneracji włosów NIVEA HAIRMILK, a także 5 tysięcy dezodorantów w wariancie travel-size.

By utrwalić festiwalowe wspomnienia goście strefy będą mogli stworzyć personalizowane opakowanie Kremu NIVEA ze swoim zdjęciem! Dodatkowo, w strefie będzie można podzielić się też dobrymi emocjami, przeżyciami i wyjątkowymi chwilami. NIVEA będzie jedyną marką na Open’erze z okularami Snapchat Spectacles, które umożliwiają szybkie rejestrowanie 10 sekundowych filmików i ich udostępnianie. Ciekawostką jest kadr w kształcie okręgu – jak kultowe pudełko kremu NIVEA! - To będzie jeden z hitów naszej strefy! Dzielenie się swoimi emocjami i przeżyciami poprzez social media to drugie życie festiwalu i jego uczestników. Chcemy aby festiwalowicze Open’era mieli jeszcze więcej zabawy i możliwości dzielenia się wyjątkowymi emocjami towarzyszącymi im podczas wydarzenia. – dodaje Olga Kudryk.

Na roztargnionych czekać będzie oczywiście strefa sprzedaży kosmetyczno-festiwalowych niezbędników.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Bibułki matujące - do czego służą?

Bibułki matujące - do czego służą?

Uroda
środa, 24 lutego 2021, 13:42
Gadżet ten polecany jest przede wszystkim osobom zmagającym się ze skórą przetłuszczającą się i błyszczącą. Na czym polega działanie bibułek matujących?
Zakup perfum przez Internet

Jak kupować perfumy w perfumerii online?

Uroda
czwartek, 20 lutego 2020, 13:15
Dziś, aby zaopatrzyć swoją kosmetyczkę w niezbędne produkty, wcale nie trzeba udawać się do drogerii czy perfumerii.

Zobacz również