Newsello.pl

Zabieg O-Shot – nowoczesna ginekologia estetyczna

Orgasm-shot określany jest jako zastrzyk orgazmu lub powiększanie punktu G.
O-shot
O-shot

O-shot (Orgasm-shot) określany jest jako zastrzyk orgazmu lub powiększanie punktu G. Ta małoinwazyjna, praktycznie bezbolesna i niewymagająca rekonwalescencji metoda pozwala kobietom na pogłębienie doznań i poprawę zadowolenia z życia w sferach intymnych. Na tym jednak nie koniec, ponieważ zabieg O-shot pozwala również na leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu, poprawia nawilżenie pochwy oraz wspomaga leczenie infekcji. Zapytaliśmy specjalistów ginekologii estetycznej z Kliniki Miracki w Warszawie, jakie są wskazania do O-shot i jak wygląda zabieg.

Zastrzyk orgazmu – co to jest?

Zabieg O-shot  przeprowadzamy wykonując mezoterapię igłową okolic intymnych. Możemy dokonać iniekcji preparatu z kwasem hialuronowym, który wypełnia najbardziej erogenne części, czyli przednią ścianę pochwy. Ostatnio jednak dużym zainteresowaniem cieszy się zabieg O-shot przy użyciu autologicznego osocza bogatopłytkowego. Podanie osocza krwi w okolice łechtaczki i przedniej ściany pochwy (uznawanej za tzw. punkt G) daje doskonałe efekty, które uzyskujemy w krótkim czasie. Opinie Pacjentek potwierdzają wysoką skuteczność zabiegu, który wpływa na:

- poprawę napięcia pochwy;

- poprawę ukrwienia i unerwienia, a tym samym pogłębienie wrażliwości miejsc intymnych;

- pobudzenie tkanek do regeneracji i odnowy.

Zabieg O-shot – wskazania to nie tylko niezadowolenie z życia intymnego

Na zabieg O-shot decydują się Pacjentki, które są niezadowolone z jakości swoich orgazmów. Bardzo często problemy w sferach intymnych pojawiają się u kobiet starszych, które tracą naturalną elastyczność i nawilżenie pochwy.

Równie często na zastrzyk z osoczem bogatopłytkowym decydują się także młode kobiety, u których problemy pojawiły się po naturalnym porodzie. W takich przypadkach, osocze nie tylko regeneruje tkanki zwiększając przepływ krwi i pogłębiając doznania, ale także wygładza blizny pozostałe po nacinaniu krocza, czy rozstępy w pachwinach. Efekty zabiegu O-shot to jednocześnie poprawa komfortu w trakcie stosunku, jak również samego wyglądu okolic intymnych.

O-shot polecany jest także jako terapia uzupełniająca do innych zabiegów ginekologii estetycznej. Jednym z nich jest laserowe obkurczanie pochwy Femilift. Połączenie działania lasera z zabiegiem O-shot pozwala na uzyskanie doskonałych rezultatów.

Ponadto, zabieg O-shot polecany jest w przypadkach takich jak:
    
- wysiłkowe nietrzymanie moczu - O-shot, poprzez poprawę napięcia i obkurczenie pochwy niweluje problem nietrzymania moczu;
    
- atrofia warg sromowych – jest to zanik warg sromowych najczęściej w wyniku upływu lat, któremu często towarzyszy suchość oraz świąd okolic intymnych;
    
- dyskomfort i ból odczuwany w trakcie zbliżeń intymnych;
    
- blizny krocza po porodzie lub innych urazach;
    
- luźna skóra, suchość pochwy, skłonność do stanów zapalnych i podrażnień.

O-shot – przebieg zabiegu wraz z pozyskaniem osocza krwi

1. Podczas konsultacji ginekologicznej lekarz ocenia stan pochwy oraz ustala z Pacjentką przebieg leczenia.
    
2. Osocze bogatopłytkowe pozyskujemy przez specjalistyczne odwirowanie niewielkiej ilości krwi pobranej od Pacjentki.
    
3. Zabieg przeprowadzamy w znieczuleniu miejscowym. Mezoterapia igłowa pozwala na precyzyjną iniekcją osocza w okolice łechtaczki oraz przedniej ściany pochwy.
    
4. W zależności od potrzeb zabieg można powtórzyć wykonując 2-3 serie w odstępach 2-3 tygodniowych.
    
5. Efekty utrzymują się nawet 2 lata.

Jeśli nie jesteś zadowolona ze swojego życia seksualnego i dokuczają Ci problemy sfer intymnych – umów się na konsultację z ginekologiem plastycznym. Wejdź na: https://klinikamiracki.pl/

Artykuł Partnera

fot. pexels.com

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Depilacja Kraków

Przygotuj się do lata!

Uroda
czwartek, 01 czerwca 2023, 23:30
Zabiegi depilacji laserowej w Krakowie w salonie kosmetycznym Active Woman wykonywane laserem LightSheer Duet® są niezwykle skuteczne, gdyż działamy bezpośrednio na macierz produkującą włosa co powoduje jego trwałe usunięcie. Zabiegi wykonuje się z reguły

Zobacz również