Newsello.pl

Zdejmowanie lakieru hybrydowego w prostych 4 krokach z hi hybrid!

Jeżeli chcesz się pozbyć z starego lakieru, by np. poeksperymentować z nowymi wzorami, musisz wiedzieć jak to zrobić, by nie uszkodzić sobie paznokci. Oto szybki poradnik, dzięki któremu szybko i łatwo sobie z tym poradzisz!
Zdejmowanie lakieru hybrydowego w prostych 4 krokach z hi hybrid! [fot. Pixabay]
Zdejmowanie lakieru hybrydowego w prostych 4 krokach z hi hybrid! [fot. Pixabay]

Manicure hybrydowy utrzymuje się na paznokciach kilka tygodni, dlatego kiedy jego termin ważności już dawno minął, a kalendarz Twojej kosmetyczki jest wypełniony terminami, postaw na domowy zestaw do ściągania hybrydy hi hybrid!

Poznaj 4 proste kroki od marki hi hybrid, dzięki którym w bardzo prosty sposób pozbędziesz się starego lakieru!

Do ściągnięcia manicure hybrydowego będziesz potrzebowała:

  • blok polerski lub pilnik 180;
  • aceton;
  • folie z wacikami;
  • drewniane patyczki.

A oto cała procedura:

1. Matowanie topu

fot. materiały prasowe / hi hybrid

Na początek zmatuj top blokiem polerskim lub pilnikiem o gradacji 180. Pamiętaj by robić to delikatnie – chodzi tylko o zmatowienie górnej warstwy lakieru – z resztą poradzi sobie aceton.

2. Nakładanie folii

fot. materiały prasowe / hi hybrid

Po zmatowieniu nałóż na paznokcie folię z wacikami nasączonymi acetonem i dokładnie je owiń na około 15 minut. Możesz wcześniej sprawdzić, czy hybryda nie zaczęła już odchodzić. Jeżeli nie – musisz nałożyć folię na kilka kolejnych minut. Staraj się przykładać wacik tylko do płytki paznokcia, żeby aceton nie miał kontaktu ze skórą, ze względu na jego działanie wysuszające.

3. Usuwanie lakieru

fot. materiały prasowe / hi hybrid

Zdejmij folie i usuń drewnianym patyczkiem pozostałe warstwy lakieru. Ważne jest, aby nie ściągać hybrydy na siłę, ponieważ może to zniszczyć naturalną płytkę paznokcia.

4. Przygotowanie płytki paznokcia

fot. materiały prasowe / hi hybrid

Jeśli po tym kroku zechcesz zrobić kolejną stylizację, ponownie przygotuj płytkę do zabiegu.

Ot i cała sztuka. Powodzenia przy tworzeniu kolejnych kreacji!

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Depilacja Kraków

Przygotuj się do lata!

Uroda
czwartek, 01 czerwca 2023, 23:30
Zabiegi depilacji laserowej w Krakowie w salonie kosmetycznym Active Woman wykonywane laserem LightSheer Duet® są niezwykle skuteczne, gdyż działamy bezpośrednio na macierz produkującą włosa co powoduje jego trwałe usunięcie. Zabiegi wykonuje się z reguły

Zobacz również