Newsello.pl

Program Jatomi Champions w Jatomi Fitness

Jatomi Fitness, największa sieć fitness w Polsce, dba już nie tylko o twoją kondycję, ale też o kondycję polskiego sportu!
Program Jatomi Champions w Jatomi Fitness
Program Jatomi Champions w Jatomi Fitness

Dzięki programowi Jatomi Champions, każdy klubowicz ma szansę trenować ramię w ramię z profesjonalnymi zawodnikami wszystkich dyscyplin.

Jatomi Champions to nowoczesny program wsparcia treningowego dla młodych sportowców opracowany przez sieć Jatomi Fitness. Jak to działa? Każdy reprezentant Polski w zawodach rangi międzynarodowej może od dzisiaj korzystać za darmo ze wszystkich siłowni Jatomi w Polsce. Do treningu może też zaprosić swojego trenera a także współzawodników z klubu sportowego.

- Jatomi Fitness to nie tylko siłownie. To także grupa pasjonatów, którym leży na sercu kondycja polskiego sportu – mówi Łukasz Murmyło, Head of Fitness w Jatomi Fitness – Rozwijając program Jatomi Champions chcemy nie tylko stać się supernowoczesnym ośrodkiem treningowym dla młodych zawodników, ale też umożliwić naszym klubowiczom trening z przyszłymi mistrzami olimpijskimi.

Już teraz w klubach Jatomi na terenie całego kraju trenuje 35 sportowców reprezentujących różne dyscypliny sportu: od karate, przez wioślarstwo po gimnastykę artystyczną.

Znasz profesjonalnego sportowca? Koniecznie opowiedz mu o programie! A może sam(a) stajesz w walce o medale? Dołącz do mistrzowskiego treningu w Jatomi!

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Gumy do ćwiczeń

Gumy do ćwiczeń – dlaczego warto je stosować?

Forma
poniedziałek, 20 września 2021, 12:08
Gumy do ćwiczeń siłowych i fitnessu to praktyczny sprzęt sportowy, który sprawdza się zarówno na siłowni, jak i w domu. Jakie taśmy treningowe wyróżniamy i jak je stosować?

Zobacz również

Rola wody w życiu sportowca [fot. Fotolia.pl/Materiały Partnera]
Forma
piątek, 25 maja 2018, 13:56

Rola wody w życiu sportowca

Odpowiednie nawodnienie jest niezbędne dla poprawnego funkcjonowania organizmu człowieka. Dowiedz...