Newsello.pl

"Pod włos" – Tomasz Schmidt radzi, jak odkryć w sobie piękno!

Gdy zewsząd atakują nas wywindowane i sztuczne standardy piękna, można się nieco zagubić i zapomnieć o swoich mocnych stronach. Oto książka, która pomoże Wam sobie z tym poradzić!
"Pod włos" – Tomasz Schmidt radzi, jak odkryć w sobie piękno! [fot. materiały prasowe]
"Pod włos" – Tomasz Schmidt radzi, jak odkryć w sobie piękno! [fot. materiały prasowe]

Wygląd to nie wszystko, ale każdy lubi się czuć dobrze z tym, jak się prezentuje! Przedstawiamy Wam wyjątkową książkę, która dzięki współpracy specjalistów, pomoże wam odnaleźć swoją drogę w kreowaniu własnego wizerunku, z którego będziecie zadowoleni i dumni! Wzbogacona o kulisy z życia autora, historię popularnego programu telewizyjnego oraz wiele cennych rad i informacji, to pozycja wręcz obowiązkowa i świetny pomysł na prezent!

"Pod włos" opis

Ta książka pomoże ci zrozumieć kilka uniwersalnych prawd o twoim wyglądzie. To drogowskaz dla tych, którzy w dzisiejszym, zabieganym świecie, bombardującym nas nieustannie wzorcami urody z okładek kolorowych pism i czerwonych dywanów Hollywoodu, nie dają się zwariować. Dla tych, którzy chcą odnaleźć piękno w sobie i w swoim życiu.

Z tej książki dowiesz się m.in:

  • Jak powstał pomysł stworzenia programu TTV „Ostre cięcie”?
  • Skąd wziął się trend na „natural look”?
  • Czy długie włosy na pewno czynią kobietę bardziej atrakcyjną?

O autorze

Tomasz Schmidt to znany i ceniony fryzjer z wieloletnim doświadczeniem. Popularność zdobył dzięki programowi „Ostre cięcie”. Nazywany wirtuozem barw. Z wirtuozerią poprowadzi cię również krętą drogą do odkrycia drzemiącego w tobie piękna oraz odpowie na wszystkie frapujące pytania, łącznie z tym, ile miał w życiu operacji plastycznych!

Wraz z nim zaproszeni do projektu goście:

  • Andrzej Wierzbicki – charyzmatyczny współprowadzący „Ostre cięcie”, jest współwłaścicielem sieci salonów fryzjerskich w Polsce i Europie oraz twarzą marki profesjonalnych kosmetyków do pielęgnacji „Wierzbicki&Schmidt”.
  • Sylwia Bomba – profesjonalna fotografka, znana telewidzom z programu „Gogglebox”.
  • Ewa Mrozowska – uznana make-up artist, współpracująca m.in. z magazynem CKM.

Kup książkę

"Pod włos" do kupienia na: http://www.empik.com/pod-wlos-czyli-dlaczego-musisz-zmienic-fryzjera-schmidt-tomasz,p1182857950,ksiazka-p?rate=5

Serdecznie polecamy!

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Bibułki matujące - do czego służą?

Bibułki matujące - do czego służą?

Uroda
środa, 24 lutego 2021, 13:42
Gadżet ten polecany jest przede wszystkim osobom zmagającym się ze skórą przetłuszczającą się i błyszczącą. Na czym polega działanie bibułek matujących?
Zakup perfum przez Internet

Jak kupować perfumy w perfumerii online?

Uroda
czwartek, 20 lutego 2020, 13:15
Dziś, aby zaopatrzyć swoją kosmetyczkę w niezbędne produkty, wcale nie trzeba udawać się do drogerii czy perfumerii.

Zobacz również