Newsello.pl

Fit Lovers poprowadzą pierwszy w Polsce live fitness show Jatomi Challenge

Już 10 maja odbędzie się pierwszy z czterech sportowych pojedynków, w których zmierzą się zawodowi sportowcy i internetowe gwiazdy znane z zamiłowania do fizycznej aktywności.
Fit Lovers poprowadzą pierwszy w Polsce live fitness show Jatomi Challenge
Fit Lovers poprowadzą pierwszy w Polsce live fitness show Jatomi Challenge

Rozgrywane w kolejnych tygodniach starcia transmitowane będą na żywo na Facebooku Jatomi Fitness. Ten pierwszy w Polsce live fitness show poprowadzą internetowe gwiazdy sportu - Fit Lovers, czyli energetyczny duet, któremu nie straszne jest żadne wyzwanie!

Spektakularne pojedynki w ramach akcji Jatomi Challenge odbywać się będą co środę, począwszy od 10 maja. W czterech polskich miastach – Warszawie, Krakowie, Wrocławiu i Gdyni – sportowe wyzwanie podejmą profesjonalni zawodnicy i sportowi celebryci, którzy zmierzą się w wyjątkowych treningach przygotowanych specjalnie dla nich. Żaden z zawodników nie spodziewa się jednak co go czeka i może polegać tylko na własnej kondycji!

Czy trenerka fitness ma szanse w siłowym challenge’u z mistrzem wspinaczki? Czy zaprawiony w sportowych bojach 40-latek okaże się wytrzymalszy od 21-letniego mistrza karate? Wyniki tych starć mogą okazać się zaskakujące, bo podczas transmisji LIVE na Facebooku wszystko może się zdarzyć!

Już 10 maja w Warszawie zmierzą się ze sobą  Marcin Filipiak, zawodnik kadry Polski Kettlebell oraz gwiazda YouTube, Michał „Owca” Owczarzak znany jako część grupy Warszawski Koks. Tydzień później w Krakowie naprzeciw siebie staną trener personalny Łukasz „Luca” Trochonowicz i uczestnik programu Jatomi Champions. 24 maja we Wrocławiu swój pojedynek z zawodowym sportowcem odbędzie Jacek Gadzinowski, a ostatniego dnia miesiąca w Gdyni z młodym mistrzem zmierzy się Małgorzata Kędzierska z bloga „Szpilki na siłowni”. Wszystkie spotkania poprowadzi popularny duet Fit Lovers, czyli Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz – trenerzy, motywatorzy i propagatorzy zdrowego stylu życia.

- Nasza akcja ma na celu nie tylko promowanie aktywnego, a przez to też zdrowego stylu życia, ale również pokazanie, ile radości i pozytywnej energii łączy się ze zdrową, sportową rywalizacją i współzawodnictwem – mówi Pamela Stefanowicz, prowadząca Jatomi Challenge – Wszystkie ćwiczenia, z jakimi zmierzą się uczestnicy wyzwania Jatomi dobraliśmy w taki sposób, żeby wynik pojedynku nie był przesądzony aż do ostatniej sekundy. Właśnie dlatego drobna trenerka może stanąć do sportowej walki z zawodowym sportowcem i wygrać.

Profesjonalni sportowcy, którzy zmierzą się z gwiazdami to uczestnicy inicjatywy Jatomi Champions – programu wsparcia treningowego dla młodych, zdolnych sportowców reprezentujących Polskę na międzynarodowych zawodach.

Chcesz podjąć wyzwanie Jatomi? Oglądaj transmisję LIVE online!
Wszystkie 4 pojedynki będą transmitowane na żywo na fanpage’u Jatomi Fitness na Facebooku
Warszawa – 10 maja, godz. 19:00
Kraków – 17 maja, godz. 19:00
Wrocław – 24 maja, godz. 19:00
Gdynia – 31 maja, godz. 19:00

Każda relacja live obejmuje sportowy challenge oraz wywiady z uczestnikami. Bądź z nami!

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Gumy do ćwiczeń

Gumy do ćwiczeń – dlaczego warto je stosować?

Forma
poniedziałek, 20 września 2021, 12:08
Gumy do ćwiczeń siłowych i fitnessu to praktyczny sprzęt sportowy, który sprawdza się zarówno na siłowni, jak i w domu. Jakie taśmy treningowe wyróżniamy i jak je stosować?

Zobacz również

Rola wody w życiu sportowca [fot. Fotolia.pl/Materiały Partnera]
Forma
piątek, 25 maja 2018, 13:56

Rola wody w życiu sportowca

Odpowiednie nawodnienie jest niezbędne dla poprawnego funkcjonowania organizmu człowieka. Dowiedz...